Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Eska Rock nie nadaje już w Lublinie

Utworzony przez Ass, 3 grudnia 2013 r. o 10:28 Powrót do artykułu
Oddajcie nam kurwa Eske Rock , jedyna dobra stacja jaka była a wy zamieniliście na jakieś wiejskie śmierdzące gówno!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesniakami to jestescie ty ze obrazacie muzyke. I co z tego ze to disco polo. Dla niektorych rock to brudasy, dla innych reagge to cpuny -.-.Nienawidze ludzi co krytykuja, a sie nie znaja. Nie kazdy musi musi sluchac rocka. Ogarnijcie tylki. A stacja powinna pojsc na jakas czestotliwosc bo miejs jest pelno wolnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten VOX to jedne wielkie g...o i nie da sie sluchac!!! oddajcie ESKE rock!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddajcie mam nasze Radio Eska Rock w Lublinie. Nie chcemy tego Radia Vox.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VOX FM KIEDY ZAGRA  W CHEŁMIE 22-100 CZEKAmy fm sygnał radia vox fm fajnego pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ mnie to wkurza. Jedyne dobre radio zostało zabrane i zastąpione jakimś discopolowym g... Słuchajcie sobie discopolo, nie przeszkadza mi to, ale oddajcie eskę rock!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vox fm fajne radio lepsze od eska rock
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...